5 GÜNDE GELİN MAKYAJI YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

Makeup Workshop

Makeup Workshop
Makeup Workshop

Herkese Merhabalar ; Size 5 günlük Makeup Workshop uygulamalarımızdan bahsetmek istiyoruz. Bu süreç nasıl ilerliyor , kimler katılabilir , Sıfırdan makyaj bilgisi olanlar verim alabilir mi bunların hepsini açıklayacağız.

Hatta gün gün neler yapıyoruz detaylı bir şekilde anlatacağız .

Öncelikle Nedir bu Bridal Makeup Look yada Profesyonel makyaj yapma olayları buna bir değinelim.

Profesyonel makyaj markaları ile , makyaj tekniklerini harmanlayıp ,güncel makyaj tekniklerini uygulamanızı sağlıyoruz.
Eğer yeteneğiniz var ise , renkler oynamayı ve başka birine makyaj yapmayı seviyorsanız mutlaka katılın derim . Kendinizi ve yeteneğinizi görmüş olursunuz .

Daha önce Almanya dan Hollanda dan Fransa dan gelerek , sadece hafta sonlarımı değerlendirmek istiyorum , zaten makyajlarını ailedekiler bana yaptırıyor , en azından teknik bilgi ve fırça bilgim olsun o şekilde yapayım diyin ve daha sonra ünlü olup , bulunduğu bölgede tanınan ve asıl işini bırakıp sadece Makyaj ve ipek kirpik takan çok katılımcımız oldu .

Türkiyeden yine bu şekilde gelenler de sayıca epey .

Makyaj şimdi trend. Artık insanlar instagramda gördükleri makyajları özel günlerinde yaptırmak , denemek ve değişmek istiyorlar .
Eğer yeteneğiniz varsa teknik bilgi ve ürün bilgisi aldığınız zaman mutlaka başarılı oluyorsunuz .

Teknik bilgi derken şunları söylüyorum .

Fondöten çeşitleri , hangi yüze nasıl bir yapıda ve renkte fondöten kullanmanız gerekir. Ya da eyeliner nasıl çekebilirsiniz. Kontör ve aydınlatma işlemlerini nasıl hangi ürün ve fırçalarla yapabilirsiniz. Kaş şekillendirme , boyama özellikle. Yüze ifade veren , yüzün tam ortası kaşlarımız .

Takma kirpik uygulaması , modelleri , Takma kirpik olmadan bir Gece makyajı veya gelin makyajı düşünemiyorum bile . Mutlaka şart ve Göz makyajı için en önemlisi .

Dudak şekillendirme , kalem ile büyültme , renk allık uyumu vs bunların hepsini hem uyguluyoruz hem de uygulattırıyoruz .
Yani bir kişinin değişebileceği bütün teknikleri görüyorsunuz. Bir kuaför veya güzellik merkezinde çalışırken , freelance makeup artist olarak çalışırken yapabileceğiniz bütün makyajları yapıyorsunuz . Show makyajlarına veya effect makeup a girmiyoruz.

Normalde haftada bir günden beş hafta süren bu programı 5 gün peş peşe hızlandırılmış şeklinde yaptık ve böyle bir şey hazırladık .
Şimdi tek tek gün gün programı görmek için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Sosyal medyadan bizi takip etmeyi unutmayın
@nurgulkolukirik
@makeupproacademy
@fairlashes
Whatsapp Danışma Hattımız +90 532 3018690

Bir cevap yazın