Make-Up PRO Academy ile Profesyonel Makyaj Kursu;

Make-Up PRO Academy ile Profesyonel Makyaj Kursu

Profesyonel makyaj kursu ünlü makyaj hocaları ile sanatsal ve artistik profesyonel makyaj eğitimini milli eğitim bakanlığı onaylı makyöz sertifikası ile tamamlayın. Profesyonel makyaj kursu ile kuaför, sinema, tiyatro, dizi filmler, fotoğraf video klip çekimleri, editöryal çalışmalarda profesyonel makyöz olarak yer alabilirsiniz.

Günümüzün moda mesleği ve trendi yükselen makyaj sektöründe profesyonel makyöz olarak yer almak istiyorsanız profesyonel makyaj eğitimi Make-Up PRO tam size göre. Make-Up PRO sizlere eksiksiz makyaj kursu ile Türkiye’deki en kapsamlı profesyonel makyaj eğitimi için gerekli olan her şeyi sunan bir makyaj kurs paketidir.

Bu profesyonel makyaj kursu size makyaj sektördeki kıyasıya rekabet eden diğer makyözler arasında Make-Up PRO size üstün rekabet avantajı sağlayacaktır.
Farkımız ne? Make-Up PRO Academy ile Profesyonel Makyaj Kursunun diğer makyaj kursu veren kişilerden farkı her makyaj öğrencisi ile bire bir ilgilenerek; makyaj kurusu için en değerli şeyleri olan zamanlarını boşa harcamadan makyaj kursu esnasında kaliteli bir makyaj eğitimi sunmaktır.

Piyasada sadece ticari amaç ile açılmış olan yüzlerce makyaj kursu sadece yüzeysel makyaj eğitimi vererek milli eğitim bakanlığının 66 saatlik zorunlu kurs süresini tamamlamasının ardından sizi kendisine makyaj konusunda özgüveni olmayan makyöz sertifikalı kişiler olarak öylece bırakmaktadırlar. Aldığı eğitimlerden sonra hiçbir şey yapamayan sertifikalı makyözlere yeniden verdiğimiz makyaj eğitimleri bunların kanıtı.

Profesyonel makyaj müşterileri sadece makyaj yapan değil çok daha kaliteli profesyonel makyaj yapan profesyonel makyözler arıyor. Elbette makyaj konusunda her yeteneği olan kişi makyaj sektöründe kolayca makyöz ya da makyör olabilseydi profesyonel makyaj kursuna gerek kalmazdı.

Profesyonel makyaj kursu Make-Up PRO sizlere makyaj endüstrisindeki en iyi makyözler arasında yer alabilmeniz için gerekli olan altyapıyı sağlayacak makyaj teknikleri ile her zaman bir adım önde ve güncel olmanızı sağlayacak makyaj bilgileri sunar.

Make-Up PRO Academy olarak biz makyaj öğrencilerimiz ile bire bir yakından ilgilenerek makyaj kursu esnasında mümkün olan en iyi öğrenme deneyimini yaşatmak istiyoruz. Bu yüzden sınıflarımızdaki öğrenci kontenjanını sınırlı sayıda tutuyoruz. Bu şekilde profesyonel makyaj kursu maksimum bir şekilde hedefine ulaşmaktadır. Profesyonel makyaj eğitimi alan öğrencilerin makyaj kursu sonrasında istedikleri alanda profesyonel makyöz olarak iş bulması çok daha kolay ve rahat oluyor.

Make-Up PRO Academy profesyonel makyaj kursu ve makyaj eğitimi süresince farklı çalışma stilleri ile her dalda serbest makyaj yapmayı çok iyi öğreneceksiniz. Make-Up PRO Academy makyaj kursuna olan bu yaklaşımı size sinema endüstrisi içinde kullanılan farklı makyaj teknikleri için gerekli olan altyapıyı oluşturmanızda çok daha derin bir eğitim sunar.

Makyaj kursu esnasında sınıf içerisinde profesyonel makyaj malzemeleri kullanılır. Bu küçük ayrıntı bile makyaj kursu için Make-Up PRO yu seçmeniz gerektiğini özetleyecektir. Söz konusu profesyonel makyaj eğitimi ise malzemelerinde profesyonel makyaj malzemeleri olmalıdır.

Make-Up PRO Academy olarak makyaj eğitimi ve makyaj kursu süresince profesyonel makyaj malzemeleri M•A•C Cosmetics ve KRYOLAN ürünleri ile makyaj eğitimi vermekteyiz. Makyaj eğitimi alacağınız yer ile görüşmeye gittiğinizde lütfen hangi makyaj malzemeleri ile eğitim alacağınızı mutlaka sorun.

Profesyonel Makyaj kursu ve Makyaj eğitimi sonrasında Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Diploma ve Makyaj Sertifikası İle Kuaför Salonları, TV Stüdyoları, Katalog, Dizi Film Çekimleri İçin Freelance Makyöz olarak rahatlıkla görev alabilirsiniz.