Profesyonel Makyaj Eğitimi by Make-Up PRO Academy

Profesyonel Makyaj EğitimiMake-Up PRO Academy profesyonel makyaj eğitimi milli eğitim bakanlığı onaylı makyöz diplomasına sahip ünlü makyöz ve makyaj eğitmenleri tarafından verilmektedir. Profesyonel makyaj eğitimi hayalinizdeki işe olan profesyonel makyöz olmak için gerekli bilgi donanımınız sağlamaktadır. Profesyonel makyaj eğitimi aldıktan sonra sinema endüstrisi, tiyatro, dizi filmler, fotoğraf video klip çekimleri, editöryal çalışmalarda, kuaför ve güzellik salonlarında yada Freelance profesyonel makyöz olarak çalışabilirsiniz.

Make-Up PRO Academy profesyonel makyaj eğitimi ile çağımızın trendi olan ve her geçen gün yükselen makyaj ve güzellik sektöründe profesyonel makyöz olarak kendi Makyaj Stüdyosu ile makyaj dünyasında yer almak isteyen ve gerçek anlamda profesyonel makyaj eğitimi sonunda sanatsal çalışmalara imza atabilen makyöz adayları yetiştirir.
Make-Up PRO Academy birbirinden farklı makyaj eğitimleri sunar.

 

  • •    Profesyonel Makyaj Eğitimi

  • •    Kişisel Makyaj Eğitimi

  • •    İpek Kirpik Eğitimi

  • •    Kaş Şekillendirme Eğitimi

  • •    Kalıcı Makyaj Eğitimi

Make-Up PRO Academy size en detaylı profesyonel makyaj eğitiminden kişisel makyaj eğitimine kadar her ihtiyaca yönelik eksiksiz makyaj eğitimleri ile Türkiye’deki en kapsamlı profesyonel makyaj eğitim programını sunar.

Make-Up PRO Academy profesyonel makyaj eğitimi ile makyaj ve güzellik sektördeki kıyasıya rekabet eden diğer makyözler arasında rekabet avantajı sağlayacaktır.

Make-Up PRO Academy profesyonel makyaj eğitim farkı her makyaj öğrencisi ile bire bir ilgilenilmesi ve gelişimlerinin gözlemlenmesi; makyaj eğitimi almak isteyen adaylar için en değerli şey olan zamanlarını boşa harcamadan l en kaliteli profesyonel makyaj eğitimini sunmaktır.

Profesyonel makyaj eğitimi sonrasında gerçek müşterilere makyaj uygulamaya hazır duruma geleceksiniz. Müşterilerinize uygulayacağınız makyaj sizi piyasa ki rakiplerinizden sizi ayrı kategoriye koyacaktır. Sizi sadece makyaj yapan değil çok daha kaliteli profesyonel makyaj yapan profesyonel makyözler sınıfına koyacaktır. Elbette makyaj konusunda kişisel yeteneğiniz, öğrenme konusundaki isteğiniz pratik uygulamaların yoğunluğu profesyonel makyaj eğitimi ile birleştiğinde sonuç mükemmel olacaktır.

Profesyonel makyaj kursu Make-Up PRO sizlere makyaj endüstrisindeki en iyi makyözler arasında yer alabilmeniz için gerekli olan altyapıyı sağlayacak makyaj teknikleri ile her zaman bir adım önde ve güncel olmanızı sağlayacak makyaj bilgileri sunar.

Makyaj Stüdyosu

Make-Up PRO Academy olarak biz makyaj öğrencilerimiz ile bire bir yakından ilgilenerek makyaj kursu esnasında mümkün olan en iyi öğrenme deneyimini yaşatmak istiyoruz. Bu yüzden sınıflarımızdaki öğrenci kontenjanını sınırlı sayıda tutuyoruz. Bu şekilde profesyonel makyaj kursu maksimum bir şekilde hedefine ulaşmaktadır. Profesyonel makyaj eğitimi alan öğrencilerin makyaj kursu sonrasında istedikleri alanda profesyonel makyöz olarak iş bulması çok daha kolay ve rahat oluyor.

Make-Up PRO Academy profesyonel makyaj eğitimi süresince birbirinden farklı çalışma stilleri ile mükemmel teknikleri kullanarak makyaj yapmayı çok iyi öğreneceksiniz. Make-Up PRO Academy makyaj eğitimine olan bu yaklaşımı sizi sinema endüstrisi ve TV çekimleri içinde kullanılan farklı makyaj teknikleri için gerekli olan altyapıyı ile makyaj eğitimi sunar.

Makyaj eğitimi esnasında sınıf içerisinde profesyonel makyaj malzemeleri kullanılır. Make-Up PRO Academy söz konusu profesyonel makyaj eğitimi ise malzemelerinde profesyonel makyaj malzemeleri olması gerektiğini bilerek ciddi ürünleri tercih etmektedir.

Make-Up PRO Academy profesyonel makyaj malzemeleri KRYOLAN ve M•A•C Cosmetics ürünleri ile makyaj eğitimi vermektedir.

kryolan Profesyonel Makyaj Eğitimi

M•A•C Cosmetics

Make-Up PRO Academy Profesyonel Makyaj eğitimi sonrasında Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Diploma ve Make-Up PRO Academy Makyaj Sertifikası İle  Sinema, TV Stüdyoları, Katalog, Dizi Film Çekimlerinde Freelance Makyöz olarak görev alabilirsiniz.